Hakkımızda

Kimiz?

2016 yılında hayata geçirilen BilimSet markası; tasarımcı yenilikçi ve sektöründe  öncü bir ekip ruhuyla çalışan Nesne Elektronik bünyesinde  kurulmuştur. Biz özenli, seçici çalışan ve birey farkındalığı yaratmayı hedefleyen bir firmayız.

BilimSet

Öncelikli hedefimiz Türkiye'deki bilim merkezleri ve okullardan başlayarak , genç insanlara  tüm pozitif bilimler,teknoloji,yaratıcılık bunların yanında  bir o kadar önemli sanat,tasarım ve yaşama dair her şeyin eğlenceli bir şekilde sunulmasını sağlamaktır.

Faaliyetlerimiz her bir çocuğun sahip olduğu kavram dünyasında farkındalık yaratabilmek ve öğrendiği her şey ile birey olarak  algı uzaylarını genişletmek için başladı.Bu nokta da günümüz trendi yeni ve tüketilebilir her  türlü oyuncaktan farklı olarak  hedeflediğimiz kavramları  çocuklara severek eğlenerek  öğretebileceği oyuncaklar tasarlamaya  karar verdik.

Felsefemiz ; çocuklarımıza  birey olma  yolunda verimli adımlar atmalarını sağlayarak öğrendikleri her şeyi yetişkinlik hayatlarına ve  sonraki nesillere sağlıklı bir şekilde  taşıyabilmelerini sağlamaktır.Her bir ürünümüzün hikayesi bu amaca  hizmet eder ve bu  özeni yansıtır.

Çocuklarımıza  sadece boğucu metinlerden oluşan bilgileri ,fiziksel olarak  deneyimleyerek  öğretmek istiyoruz.

Bol yaratıcı ve mutlu günlere!

N11 online mağazamızı ziyaret edin!

  • Bizi instagramda  takip edin!

Bizi instagramda takip edin!

YouTube kanalımıza abone  olun!

BilimSet

1408 Sokak , Mimar Sinan,

Hayat Apt. No: 4 K:1 D:1,

Alsancak / Konak /TÜRKİYE

+90 232 765 9096
+90 232 765 90 33

OYNAMAYA DEVAM!

e-BÜLTENİMİZE ÜYE OLUN YENİLİKLERDEN HABERİNİZ OLSUN.